ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåsgevär 7652382
nr 765 2382
Slaglåsgevär
1800-tal, dubbelpipigt, längd: 119
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 juni 2012
kl 19:52:37
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
Slaglåsgevär
Kondition: slitage
nr 765 2382
Slaglåsgevär
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 18 juni 2012 |